Categories
Welcome to BabyDaniel.cz

Doprava

Pro zaslání zboží přímo k Vám jsme zvolili opravdové odborníky v oboru a to firmu INTIME, která garantuje doručení zásilky do 24 hodin od objednání. V případě, že objednáte zboží do 10:00 hodin na dobírku, jsme schopni zaručit, že zboží bude u Vás již další den, samozřejmě pokud nám budou hvězdy přát. Jsme také jenom lidé a tak se může stát, že nebude v našich silách objednávku vyřídit.

FORMA DORUČENÍ PRO ČESKOU REPUBLIKU

INTIME - obchodní balík (objednávka o váze 0 - 4,9 kg) - 125 Kč

INTIME - obchodní balík (objednávka o váze 5 - 7,9 kg) - 175 Kč

INTIME - obchodní balík (objednávka o váze 8 kg a více) - 200 Kč

V případě, že si zvolíte způsob platby na dobírku bude Vám vždy bez ohledu na výši objednávky účtován poplatek ve výši 45 Kč.

 

FORMA DORUČENÍ PRO SLOVENSKO

Slovak Parcel - obchodní balík 189 Kč

V případě, že si zvolíte způsob platby na dobírku bude Vám vždy bez ohledu na výši objednávky účtován poplatek ve výši 52 Kč.

 


 

Platební způsoby:

Platba předem na bankovní účet.

Platební údaje obdržíte po potvrzení objednávky na vámi zadaný email. Věnujte prosím pozornost jejich správnému zadání. Je nutné správně uvést u platby variabilní symbol VS, pro správné přiřazení platby k vaší objednávce. Platba není nijak zpoplatněna. Zboží odesíláme po připsání peněz na účet.

Platba na dobírku při převzetí.

Při převzetí zboží zaplatíte v hotovosti doručovateli. Připravte si prosím odpovídající částku pro urychlení předání. Platba na dobírku je zpoplatněna dle dopravní společnosti, viz informace výše.

Kategorie